Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Problematická pleť není pro přírodní kosmetiku žádný problém

Fotografie: Problematická pleť
Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Co je to vlastně problematická pleť a jak o ni šetrně, ale zároveň účinně pečovat? Jedná se o pokožku se sklony k akné, ekzémům a vyrážkám. Proto je velmi důležité vybrat správnou kosmetiku, která zánětlivá místa vyčistí a pomůže pleti opět zazářit.

Bylinky, které by měla obsahovat kosmetika na problematickou pleť

Ať už se jedná o akné či ekzémy, můžete pleť začít ošetřovat bylinkami, které jsou vhodné pro problematickou pleť a uvařit si odvar či čaj. Patří mezi ně například:

  • Lnice květel – účinně pomáhá při akné i pigmentových skvrnách.
  • Vlaštovičník větší – známý svými pozitivními účinky především na bradavice, ovšem dokáže vyléčit i akné. Pozor – není vhodný na pigmentové skvrny.
  • Přeslička rolní – pyšní se dezinfekčními účinky, a díky tomu účinně pomáhá při ekzémech a využívá se také při akné a mastné pleti.
  • Heřmánek pravý – bylinka s mnoha zdravotními benefity, odvar z heřmánku je velmi účinný i při léčbě kožních vyrážek.
  • Violka trojbarevná
  • Kostival lékařský
  • Lopuch větší atd.
Zdroj: Freepik.com

Přírodní kosmetika určená pro tento typ pleti obsahuje bylinné extrakty z některých či všech těchto bylinek. Jedná se o takový koktejl krásy a zdravé pleti bez akné a ekzémů. Aknózní pleť trápí ve velké míře teenagery (více informací konkrétně o průběhu i příčinách akné najdete v tomto článku), ale problematická pleť v dospělosti také není žádnou výjimkou. Jak o ni tedy co nejlépe pečovat a kde sehnat nejlepší kosmetiku na problematickou pleť?

Krémy na problematickou pleť dodají vaší pleti energii a vám sebevědomí a krásu

Každý viditelný pupínek snižuje ženám i mužům sebevědomí, a to především, pokud se vyskytne na viditelném místě a ve větší míře. Ať už se jedná o obličej, krk či ruce a záda. Proto je vhodné začít s vhodnou péčí o pokožku co nejdříve. V našem e-shopu najdete bylinné krémy, které jsou obohaceny o třetihorní termální vodu a bylinné extrakty, které jsou vhodné pro tento typ pleti.

  • Doporučujeme začít s krémem Protektin Renove, který obsahuje všechny vyjmenované bylinky výše. Navíc nevysušuje pokožku, stahuje póry a efektivně napomáhá při léčbě akné.
  • Pro ještě lepší účinek je vhodné doplnit tento krém pleťovým sérem Visage Serum Energy, které neobsahuje žádné syntetické složky. Obsahuje arganový olej, Aloe Vera, Helixin® a Vermesin®. Díky tomu přírodní silou regeneruje pokožku a dodá jí opět zdravý nádech.

Nechte svou pleť opět zazářit a vyzkoušejte přírodní krémy na vlastní kůži. Recenze zákaznic na doporučovanou přírodní kosmetiku najdete zde.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama