Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Vydejte se na cestu k vnitřní rovnováze a poznejte sílu bylinných přírodních mýdel

Fotografie: Přírodní mýdla
Zdroj: Unsplash.com

Probiosan Inovum

Reklama

Přírodní mýdla se v současné době opět častěji dostávají do hledáčku nejen mladých lidí. Proč? Přírodní kosmetika, ať už ve formě tuhých mýdel, krémů či šampónů, má hned několik významných benefitů. Kromě toho, že nezatěžuje ani přírodu ani naše zdraví, je také více transparentní a netestuje se na zvířatech.

Čínská medicína je v tomto ohledu ještě o krok dál a začleňuje při výrobě přírodní kosmetiky pět prvků čínského Pentagramu. Vy si tak můžete vybrat takový přírodní kosmetický produkt, který nejenže bude pečovat o vaši pokožku, ale také nabudí vaše smysly a dodá vám energii a sílu, nebo naopak vás utlumí a dopomůže ke kvalitnímu odpočinku.

Cesta k vnitřní rovnováze

Zastavte se na chvilku a hýčkejte se, stojí to za to. Pentagramová přírodní tuhá mýdla jsou vyráběna na základě poznatků čínské medicíny, která funguje a je využívána již více než 2000 let. Pro řešení konkrétní příčiny nemoci používá čínský Pentagram, který je složen z pěti prvků. K jednotlivým prvkům jsou přiřazeny vnitřní orgány (srdce, plíce, ledviny atd.).

Přečtěte si článek „Vysvětlení pěti elementů čínského Pentagramu“, ve kterém najdete více informací i video rozhovor s MUDr. Alexandrou Vosátkovou o TČM.

Používání přírodních mýdel vyrobených touto unikátní metodou vás vyšle na cestu k vnitřní rovnováze. Vůně bylin unavenou mysl nabudí a dodá novou energii, ale i naopak. Uklidní a zažene rušivé myšlenky a dopřeje vám kvalitní a ničím nerušený odpočinek.

Zdroj: Pixabay.com

Složení pentagramových tuhých mýdel

Přírodní tuhá mýdla Pentagramu vychází z unikátní metody a při jejich výrobě se využívají zejména bylinné extrakty, přírodní silice a termální voda z vřídla Podhájska. Každé mýdlo obsahuje jiné bylinné extrakty a silice s rozdílnými účinky. Vy si tak můžete vybrat takové mýdlo, které vám bude vyhovovat nejlépe a přizpůsobí se vašim osobním potřebám.

  • Bylinné přírodní tuhé mýdlo Protektin vám dodá sílu do dalšího dne a probudí ve vás kreativitu. S jeho používáním se zvyšuje odolnost kůže proti plísňovým onemocněním, má příznivý vliv na suché ekzémy a využívá se také při podráždění kůže chemickými látkami.
  • Tuhé přírodní mýdlo Ruticelit zvyšuje motivaci a celkovou vitalitu. Jedná se o nejuniverzálnější pentagramové mýdlo. Použít ho můžete při poruchách prokrvení pokožky. Po ošetření mýdlem Ruticelit pocítíte vnitřní teplo a uvolněnost.
  • Přírodní tuhé mýdlo Cytovital je ideální pro studenty. Pomáhá při učení a soustředění a zároveň tříbí smysl pro realitu.
  • Droserin tuhé mýdlo posílí vaši obranyschopnost i pevnost a odolnost pokožky. Pomáhá při plísňových onemocněních.
  • Artrin tuhé mýdlo pro kvalitní a ničím nerušený spánek. Po použití tohoto mýdla se budete cítit zpomalení a unavení, proto se doporučuje používat ho hlavně před spaním. Ideální pro lidi, kteří trpí nespavostí.

Pentagramová tuhá mýdla můžete také kombinovat s dalšími přírodními produkty a docílit tak dokonalé souhry těla a duše.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama