Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Přírodní krémy Energy vám dodají vitalitu i hebkou pokožku

Fotografie: Krásná žena si aplikuje krém na pleť
Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Znáte bioinformační přírodní tělové krémy Energy a víte, v čem jsou unikátní a jak fungují? Čínská medicína je stále více vyhledávanou formou alternativního léčení a souvisí také s Pentagramovými produkty Energy, které se stávají u svých klientů čím dál tím více oblíbenější.

Krémy z řady Energy jsou vyráběny jedinečnou metodou zvanou „Regenerace v Pentagramu, a díky jejich unikátnímu složení nabízí vše pro výživu, očistu a ochranu těla komplexně. Můžeme tedy říci, že vám krémy Energy mohou nejen zlepšit stav vaší pokožky, ale dokážou pomoci organismu hloubkově při jakékoliv situaci.

Tajemství a jedinečnost se skrývá ve složení a receptuře

Pentagramové krémy Energy obsahují velmi účinné látky, které jsou díky unikátní receptuře a zpracování uchovávány v té nejvyšší kvalitě.

Základ regeneračních krémů Energy je tvořen z výluhu z bylin ve vodě z vřídla z Podhájska, další složky – například extrakt z Crotonu lechleri, enzymy z dešťovek nebo jablečný ocet, umocňují jejich účinnost podle působení na konkrétní orgány a jejich správné fungování v těle.

Pentagramové krémy a jejich působení

Bioinformační krémy jsou nadstavbou Pentagramu bylinných koncentrátů a jejich účinky dále násobí. Konkrétně si to vysvětleme na jednotlivých elementech Pentagramu, kterých je pět (stejně jako bylinných krémů).

 

Fotografie: přírodní kosmetika
Zdroj: Freepik.com

 

Ke každému prvku Pentagramu jsou přiřazeny konkrétní vnitřní orgány a na základě toho si můžete vybrat vhodný krém v kombinaci s bylinným koncentrátem. V tabulce vidíte jednotlivé prvky, k nim přiřazené funkce i orgány a vhodný krém.

Prvky Pentagramu Vnitřní orgány Regenerační krém
Oheň – transport živin Srdce, osrdečník, tenké střevo, tři ohniště Ruticelit
Země – vše řídí Slezina, slinivka, žaludek Cytovital
Voda – očista Ledviny, močový měchýř Artrin
Kov – ochrana Plíce, tlusté střevo Droserin
Dřevo – metabolismus Játra, žlučník Protektin

Krémy je vhodné kombinovat s bylinnými koncentráty:

  • Ruticelit – Korolen
  • Cytovital – Gynex
  • Artrin – Renol
  • Droserin – Vironal
  • Protektin – Regalen

Použití přírodních krémů

Krémy Energy jsou v kombinaci s bylinnými koncentráty využívány při nemocích různých typů. Ať už trpíte na opary, afty, akné, alergické otoky, či vás trápí rýma a kašel, přírodní produkty vám pomohou harmonizovat organismus a dodají vaší pokožce důležité minerály, navrátí jí svěžest a mladiství vzhled.

Vybrat si můžete k celkové péči i Pentagramové mýdlo, které doplní působení přírodních přípravků a dodá vaší pokožce vitalitu a svěžest.

Pokud se chcete více ponořit do světa čínské medicíny a jednotlivých elementů čínského Pentagramu, pak si přečtěte článek o prvcích Pentagramu, ve kterém najdete video s MUDr. Alexandrou Vosátkovou na téma Pentagramu a vysvětlení jeho využití v praxi.

Tip: Dejte si pozor na složení kosmetiky a látky, které obsahuje a zjistěte, jaké benefity vám přírodní  kosmetika nabízí.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama