Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Potraviny, které působí jako přírodní afrodiziaka napříč celým světem

Fotografie: Med
Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Nadarmo se neříká, že láska prochází žaludkem. Pokud chcete partnerovi či partnerce připravit pokrm, který nabudí smysly a sexuální touhy, pak pro vás máme pár tipů. Vybrali jsme potraviny, které působí jako přírodní afrodiziaka nejen v ČR, ale napříč celým světem.

Přírodní afrodiziaka v Evropě

Pokud upřednostňujete domácí kuchyni, pak rozhodně do svého zdravého jídelníčku přidejte chřest, med, zázvor nebo celer. Z bylinek pak rozhodně bazalku (zjistěte, jak pěstovat bazalku) či šalvěj.

Chřest

Chřest už při pohledu připomíná falický tvar. Francouzi ho používají jako pojistku před svatební nocí a dávají si trojitou porci chřestu. Pokud máte doma Kámasútru, pak pro vás nebude překvapením, že i zde je chřest zmíněn. Připravit si z něj můžete pastu, kterou pak před očekávaným okamžikem jednoduše vypijete.

Chřest obsahuje vitamín E, který zvyšuje proudění krve a kyslíku do genitálií. Proto pokud chcete navodit večer plný vzrušení, nezapomeňte na stůl položit chřest v jakékoliv podobě (grilovaný, obalovaný nebo z něj připravte polévku).

Med

Dalším zázrakem, který se najde snad v každé domácnosti, je med. Pokud zapátráme v historii, pak najdeme zmínky o známém lékaři Hippokratovi, který med předepisoval na sexuální vitalitu. Med obsahuje bór a oxid dusnatý, který pomáhá zvýšit průtoku krve během vzrušení. Med se hojně využívá i u našich sousedů na Slovensku, kteří nazývají líbánky „medový týždeň“. Pokud chystáte svatbu, pak doporučujeme na svatební hostinu připravit medové pohoštění k nabuzení sexuálního libida.

Zdroj: Freepik.com

Přírodní afrodiziaka v Asii

Balut v Indii, kobří krev v Číně nebo ryba fugu v Japonsku, to jsou afrodisiaka, která můžete okusit, pokud navštívíte Asii. Balut je pochoutka, kterou vám připraví v Indii, ale pravděpodobně si 2x rozmyslíte, zda ji chcete či nechcete ochutnat. Jedná se totiž o kachní vejce, které obsahuje 20 měsíční embryo. Pokud se vám protáčí žaludek už u tohoto pro nás Evropany nezvyklého pokrmu, pak si dejte pozor, pokud pojedete do Indie na svatební cestu, abyste si omylem pochoutku s názvem balut neobjednali či vám nebyla rovnou servírována pro dokonalou svatební noc.

Zastavíme se ještě u ryby s názvem fugu. Jedná se o jednu z nejjedovatějších ryb, které v Japonsku najdete, a tak máte dost velkou šanci, že při chybném zpracování skončíte místo nočních radovánek v místní nemocnici nebo ještě hůř. Vždy si zjistěte, zda kuchař, který vám tuto pochoutku připravuje, k tomu má také odpovídající licenci. V opačném případě raději utečte.

Přírodní afrodiziaka v Africe

A nakonec se zastavíme ještě v Africe. Ta je pověstná rostlinami, které mají stimulující účinky. V Africe si můžete dokonce vyžádat katalog stimulantů a podle toho si vybrat. Známé je například mléko z bangalalou nebo v jižním Súdánu bylina zvaná entegno. Podle informací zveřejněných v časopise „Lidé a Země“ se při správném zpracování po ní zvětšují i penisy. Co je na tom pravdy, to nevíme, ale pokud navštívíte jižní Súdán, nic vám nebrání v tom, abyste tento zázrak přírody vyzkoušeli.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama