Podmínky použití

Použitím internetových stránek ČasNaZdraví na doméně www.CasNaZdravi.cz, dále jen „stránky ČasNaZdraví“, vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva k textům, grafice nebo jiným materiálům chráněným autorským právem, které jsou umístěny na stránkách ČasNaZdraví, patří provozovateli stránek, jímž je Alan Truhlář, Gregorák 11, Dobrá Voda u Č.B., IČO 65047028, dále jen „provozovatel“. Jakékoli kopírování obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.

Provozovatel ani poskytovatel hostingu nejsou v žádném případě zodpovědni za přímou, nepřímou, odvozenou nebo jakoukoli jinou újmu způsobenou v souvislosti s použitím nebo nedostupností stránek ČasNaZdraví.

Provozovatel stránek ČasNaZdraví nenese žádnou zodpovědnost a záruky za obsah externích internetových stránek, na něž odkazuje. Zároveň nezaručuje správnost a aktuálnost těchto odkazů. Odkazy vedoucí naopak na obsah stránek ČasNaZdraví jsou zcela v kompetenci poskytovatele odkazu s vyloučením jakýchkoli záruk. Omyly, textové chyby a změny jsou vyhrazeny.

Změny obsahu, uspořádání webu a webdesignu stránek ČasNaZdraví může provozovatel provést kdykoliv bez předchozího upozornění.

Obsah webových stránek slouží pouze pro informační účely a nepředstavuje odborné lékařské poradenství. Při řešení zdravotních poruch a nemocí byste měli vždy vyhledat radu kvalifikovaných odborníků. Spoléhání se na všechny údaje uvedené na webových stránkách je výhradně na vaše vlastní riziko.

Shromážděné osobní údaje uživatelů stránek ČasNaZdraví jsou využívány pouze pro interní účely provozovatele a na vyžádání uživatele jsou smazány. V žádném případě nejsou poskytovány k jakýmkoliv účelům třetím stranám.