Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Oslabená imunita, příznaky a jak posílit čchi a celkovou vitalitu

Fotografie: Slečna s chřipkou
Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Oslabená imunita trápí v sychravých dnech mnoho lidí, proto je fajn vědět, jak naši vnitřní sílu (čchi) posílit, a naopak utlumit vliv bacilů a dalších negativních vlivů na náš organismus. Čínská medicína funguje už více než 5000 let, a ačkoliv se jedná o alternativní způsob léčby, nejednomu z nás už pomohla. V tomto článku si povíme jak oslabenou imunitu posílit, ale také jak předcházet onemocněním a udržet se fit i v těchto náročných dnech.

Příznaky oslabené imunity

Jak se projevuje oslabená imunita a čím je způsobena? Pokud bychom se na to podívali z pohledu západní medicíny, jedná se většinou o virovou nákazu. Někdy stačí klid na lůžku a dostatek tekutin, jindy je potřeba nasadit antibiotika a další léky na utlumení bolesti.  Z pohledu čínské medicíny, která viry ani bakterie nezná, se jedná o selhání či poruchu čchi, tedy naší vnitřní síly. Pokud budeme naslouchat svému tělu a reagovat i na menší příznaky oslabené imunity a okamžitě je řešit, pak čchi posílíme a díky tomu průběh nemoci můžeme ovlivnit, utlumit nebo jí dokonce zcela předejít. Jaké jsou tedy příznaky?

  • Únava, bolest svalů, zimnice
  • Rýma a kašel
  • Kožní vyrážky
  • Nespavost
  • Střevní potíže

Obranyschopnost, projevy i prevenci z pohledu čínské medicíny rozbírá Jaroslav Dušek s MUDr. Alexandrou Vosátkovou v přiloženém videu. Pokud máte chviličku, udělejte si čas na zdraví a zjistěte informace, které vás mohou překvapit.

Přírodní přípravky zmíněné ve videu najdete v našem E-shopu Klub Energy Tábor.

Jak předcházet oslabené imunitě a posílit čchi

Jak tedy posílit čchi a oslabit vlivy, které mají následně vliv na naši oslabenou imunitu? Vliv na oslabenou imunitu může mít počasí, psychická únava, stres i nedostatek spánku. Pokud se tedy denně vystavujete vlivům, které mohou mít na vaši obranyschopnost negativní vliv, pak je dobré posílit čchi a oslabit působení negativních vlivů.

To můžeme jednoduše vyřešit tím, že posílíme čchi Vironalem a oslabíme působení negativních vlivů Grepofitem. Jedná se o bylinné přípravky Energy, které jsou vyrobeny na základě TČM a jejich působení a dávkování je dáno podle toho, v jaké fázi oslabení se nacházíme.

Zdroj: Freepik.com
  1. Pro posílení čchi doporučujeme nasadit Vironal, a to i bez jakýchkoliv příznaků virového onemocnění. Vironal vždy posílí čchi, naši obranu, plíce a jejich funkci i energii.
  2. Pro oslabení bacilů, bakterií, virů i houbových zárodků doporučujeme nasadit Grepofit aneb lék první volby. Grepofit je směs z bylin a dokáže velmi dobře oslabit bacily a jejich zárodky.
  3. Při již vzniklém onemocnění je potřeba zkombinovat Vironal i Grepofit a dávkovat podle fáze nemoci. Tyto dva bojovníky ovšem můžete zkombinovat také v případě, že se denně setkáváte např. s již nemocnými lidmi v práci či autobuse a nechcete onemocnět.
      • Jsme-li ve styku s viry, dávkujeme 3x denně 2 tablety Grepofitu a 3x denně 5 kapek Vironalu.
      • Jsme-li ovšem již nakaženi a pociťujeme příznaky, pak zvedneme dávky na první 3 dny, a to: 5x denně 2 tablety Grepofitu a 5x denně 7 kapek Vironalu, po 3 dnech snížíme na 3x denně 2 tablety Grepofitu a 3x denně 5 kapek Vironalu.

Díky tomu získá tělo obranyschopnost, aniž by infekci zastavilo. V první řadě jde o to „nepřítele“ oslabit a zároveň posílit sebe sama. To znamená, že se tělo setká s infekcí, bude s ní umět bojovat přirozeně a díky tomu následně bude průběh mírnější či žádný. Záleží samozřejmě na typu infekce. Délka onemocnění s přípravkami Vironal a Grepofit bude nejen kratší, ale příznaky budou mnohem mírnější.

Dopřejte si přírodní péči v sychravých dnech a posilujte svou vnitřní sílu s přírodními pomocníky Energy.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama