Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Není káva jako káva, vyzkoušejte Qi coffee s extrakty z cordycepsu a reishi

Fotografie: Káva
Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Patříte mezi jedince, kteří bez ranní kávy nedají ani ránu? Víte ale, že se účinek kávy s jejím pitím snižuje? Jedná se o tzv. toleranci na kávu. To znamená, že vaše tělo si na kofein zvykne a časem ho bude potřebovat víc a víc k tomu, abyste se cítili bdělí a soustředění.

Zatímco někdo může vypít maximálně 2 kávy denně, aby večer neměl problém usnout, jiní mohou pít kávu i v sedm večer a za hodinu spí jako nemluvňata. Patříte mezi ně? Vyměňte standardní kávu za Qi Coffee instantní kávu, která v sobě ukrývá léčivé extrakty z hub reishi a cordycepsu.

Podpořte imunitu extrakty z cordycepsu a reishi

Výjimečnost kávy Qi Coffee se skrývá právě v jejím složení a obsažených extraktech z cordycepsu a reishi.

Cordyceps můžete znát také pod názvem housenice čínská či housenice červená. Tato zvláštně vyhlížející houba má nespočet zdravotních výhod pro lidský organismus.

  • podporuje imunitní systém
  • snižuje cukr v krvi
  • obsahuje antioxidanty, které neutralizují volné radikály
  • pomáhá proti předčasnému stárnutí
  • podporuje sexuální aktivitu

Cordyceps podle čínské medicíny ovlivňuje především JIN, ten zodpovídá za celkový stav našeho těla i duše. Ovlivňuje, jak se cítíme fyzicky i psychicky. V důsledku vysoké zátěže, stáří, i psychické zátěže může být JIN oslaben. Pociťujeme to na sobě různými stavy, jako je únava, špatná nálada, někteří lidé mohou pociťovat úzkosti, pocity frustrace a cítit se vyčerpaní.

Reishi (leskorka lesklá) podporuje vitalitu i obranyschopnost. Jedná se o léčivku, která je v čínské medicíně využívána již mnoho tisíciletí. Ovlivňuje především meridiány ohně, srdce, plíce a sleziny. Jejím hlavním benefitem je pozitivní ovlivnění imunity a obranyschopnosti.

Zdroj: Freepik.com

Qi Coffee vs. standardní káva – rozdíly a účinky

Vzhledem k obsaženým houbám a dalším nutričním látkám jsou účinky Qi Coffee oproti standardní kávě opravdu rozdílné. Qi Coffee obsahuje dále polysacharidy, proteiny vitaminy B1, B2, B5, B6, cholin, niacin a minerály (draslík, sodík, vápník, železo, fosfor, hořčík, mangan).

Působení kávy Qi Coffee se díky nutričním látkám a výtažkům z hub prodlužuje. Hlavní rozdíl tedy spočívá v délce působení účinku kávy.

  • Standardní káva vás rychle nakopne, ovšem energie nevydrží dlouho. Působení kofeinu je krátkodobé.
  • Zatímco působení Qi Coffee je dlouhodobé a bdělí a plní energie vydržíte dlouhé hodiny.

Proto se také doporučuje pít Qi Cofee maximálně 2x denně, abyste neprobděli celou noc. Podle tradiční čínské medicíny káva ovlivňuje především meridiány ohně, země a kovu – srdce tří ohnišť, perikardu, slinivky a sleziny, žaludku a plic. Podporuje rychlou regeneraci energie. Udržuje v bdělosti Jin a posiluje Jang, zlepšuje tím vnímání a správné fungování psychiky a těla.

Pro koho je Qi Coffee Energy vhodné?

Qi Coffee Energy je vhodné pro každého milovníka kávy, řidiče, jedince s fyzicky či psychicky namáhavou prací i pro lidi, kteří potřebují pracovat dlouho do noci. Qi Coffee není návykové, nemusíte se tedy bát, že byste si na něm mohli vybudovat závislost. Jedná se o kávu, která díky svým nutričním látkám působí nejen blahodárně na lidský organismus, ale především plní svůj úkol na 100 %. Udrží vás bdělé po dlouhé hodiny.

Tip: Qi Coffee najdete v našem e-shopu Klub Energy Tábor v nabídce terapeutických nápojů.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama