Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

Každodenní přírodní péče pro muže aneb i muži by se měli hýčkat

Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Rozmazlování sebe sama, péče o pokožku, vlasy a celkové zdraví není pouze ženskou výsadou. I muži se mohou hýčkat každodenními přírodními přípravky, péčí a rituály. Jak na to?

Pokud jste o sebe dříve nepečovali

Také muži by se o sebe měli starat, to bez debat. Že jste to dříve moc „nehrotili“? Nevadí! Teď s tím můžete začít.

Proč?

 • lepší zdraví (pokud bude pravidelně užívat přírodní doplňky stravy dle svého konkrétního problému)
 • vyšší sebevědomí
 • rozšíření obzorů
 • vyšší obdiv okolí
 • a nesmíme zapomenout na lepší pocit ze sebe

Vyzkoušet můžete tyto přírodní produkty, které vám neublíží, a naopak váš život posunou zase o kousek dál.

Kapky Tribulus Terrestris Forte nejen pro zlepšení sexuální touhy

Posílit zdraví svých pohlavních orgánů můžete pomocí přírodních kapek s kotvičníkem zemním. Kapky Tribulus Terrestris Forte od Energy podporují pohlavní orgány, močové ústrojí i správnou mužskou hormonální aktivitu. Přípravek obsahuje až 90 % kotvičníku zemního v té nejlepší kvalitě. Užít ho můžete jednorázově, lepší je kapky užívat pravidelně a dlouhodobě (denně až 3x 7 kapek). Kapky jsou zcela přírodní a fungují podle zásad tradiční čínské medicíny.

Hlavním účinkem kotvičníku zemního je zvýšení mužského hormonu testosteronu. Hladina tohoto hormonu může vlivem stáří klesat. Pokles může způsobit také zvýšený stres.

Šampon Artrin + Nutritive Balsam od Energy

Kromě každodenního užívání vybraných doplňků stravy s účinnými látkami může jít o kosmetické přípravky – nejčastěji šampón. I ten může muž vybírat s ohledem na své lepší zdraví, krásu a pohodu. Šampon Artrin obsahuje bylinné extrakty, přírodní silice a vodu z vřídla Podhájska.

Šampon pečuje o vlasy a pokožku hlavy:

 • omezuje tvorbu šedin
 • působí proti suchým vlasům
 • podporuje obnovu vlasů

Ocení jej například ti muži, kterým se tvoří takzvané „kouty“.

Zdroj: Freepik.com

Kondicionér Nutritive Balsam od Energy:

 • podporuje přirozený lesk vlasů
 • zvyšuje jejich vlhkost
 • působí proti tvorbě lupů

Pravidelná péče o pokožku půjde vidět

Ani péči o pokožku nemusejí muži odbývat. Základem je čištění pokožky, které ji zbaví veškerých nečistot. Pokožka tak bude působit svěžím dojmem. Věděli jste, že správná příprava pokožky na holení může spočívat v použití peelingu před holením? Drsnější částečky peelingového prostředku pleť vyhladí a pokožku na holení lépe připraví. Díky peelingu před holením se můžete vyhnout protivnému zarůstání vousů. Na závěr nezapomeňte svou pleť namazat hydratačním krémem.

Péče o svou tělesnou a psychickou stránku se nemusí zakládat jen na použití doplňků stravy a přípravků. Naopak. Mnohem podstatnější je celková životospráva.

Relaxace a uvolnění

K péči o zdraví samozřejmě patří i masáže. Například lymfatické, které podpoří přirozené pročištění těla od škodlivin. Tyto masáže mohou v dlouhodobém měřítku zlepšit imunitní systém. A co si budeme povídat, na lidskou psychiku působí doteky masérky jako balzám. Tímto způsobem se můžete zbavovat i nahromaděného stresu.

Pravidelný pohyb a zdravý jídelníček

Nejvíce se na vzhledu a pohodě muže podepíše jeho celkový životní styl. Pravidelný pohyb a střídmost v jídle a pití dělá svoje. Pohyb a posilování muže posílí nejen fyzicky, ale i psychicky.

Péče o psychickou pohodu

Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. A proto, abyste byli zdraví, je potřeba myslet i na své psychické rozpoložení. K péči o vlasy, pokožku a tělo tedy můžete zařadit i duševní hygienu. Sem kromě výše zmíněného pohybu a relaxace patří také kvalitní spánek nebo sebepoznání.

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama