Energyfood. Gaja essence a Buddha essence. Reklama

3 tipy na dárky k Valentýnu pro muže provoněné bylinkami

Fotografie: Červené víno
Zdroj: Freepik.com

Probiosan Inovum

Reklama

Svátek zamilovaných je za dveřmi a mnoho žen si láme hlavu s tím, co vybrat za dárky k Valentýnu pro muže. Jak se říká, muži milují krásné ženy, dobré jídlo, pivo a fotbal. Ale pokud se chystáte prožít romantický večer při svíčkách s dobrou večeří, pak by dárky ve formě povoleného fotbalového utkání či kvalitního piva tuto speciální atmosféru mohly trochu narušit. Co takhle vybrat dárek, který si následně užijete ve dvou a romantický večer pak může skončit až brzy ráno? Máme pro vás 3 tipy na dárky pro muže k Valentýnu.

Na bolest zad, kloubů i svalů mu připravte horkou léčivou koupel

Vykonává váš muž fyzicky náročnou práci? Bolí ho často záda, svaly či klouby nebo vše dohromady? Ulevte mu a připravte mu dárek k Valentýnu v podobě léčivé koupele. Lázně a léčivé koupele pravidelně využívali k relaxaci už římští císařové. Marcus Aurelius Severus Antoninus dokonce lázně vystavěl a daroval svým podřízeným jako dárek pro odpočinek a relax. Standardně je využívali pouze vládci a jejich rodiny. Vy můžete připravit domácí lázně svému choti a dopřát mu tak císařskou koupel. V nabídce Klubu Energy Tábor najdete v sekci koupele a mýdla léčivé bylinné koupele. Stačí si vybrat podle zdravotních potíží a počkat na Valentýna. Pak už pouze uvařit dobré jídlo, zapálit svíčky a dárek máte vyřešený.

Nenechte vyhasnout ve vztahu vášeň a vzrušení, kotvičník vám s tím pomůže

Cítíte, že váš vztah není už to, co býval? Intervaly mezi sexuálními prožitky se prodlužují a libido vašeho muže začíná jevit známky opotřebení? Pak tu je kotvičník zemní (latinský název: Tribulus terrestris), který dodá vašemu vztahu opět náboj. Účinné látky obsažené v této bylince pomáhají zvyšovat produkci testosteronu u mužů a podporují zdravou erekci. U žen kotvičník pozitivně ovlivňuje plodnost a početí. Uvařit si můžete čaj z kotvičníku nebo si koupit bylinné kapky Tribulus Terrestris Forte pro silnější účinek.

Zdroj: Freepik.com

Únava je jeho druhé jméno? Darujte mu energy drink bez škodlivých látek a s minimem kofeinu

Darujte mu zdravý energy drink. I tak bychom mohli nazvat Qi Coffee. Je váš muž často unavený a kolikrát už hodinu po tom, co vypije ranní kávu? Darujte mu terapeutický nápoj, který mu nejen dobije baterky, ale navíc i pozitivně ovlivní jeho náladu a soustředěnost. Vy tak zabijete dvě mouchy jednou ranou, rozhodně v noci neusne a bude se soustředit jen a jen na vás.

Qi Coffee je terapeutický nápoj s minimálním obsahem kofeinu. Obsahuje extrakty z medicinálních hub, jejichž účinky jsou velmi příjemné a především dobíjející. Pomáhají doplnit energii, podporují soustředění a zlepšují náladu. Navíc oproti standardní kofeinové kávě jsou účinky také dlouhodobější. Nástup je sice pozvolný, ale o to déle pak vydrží váš muž být fit a plný energie.

Tyto tři tipy na dárky můžete i zkombinovat a vytvořit jedinečný Valentýnský balíček pro muže, který bude originální, praktický, a především léčivý a plný síly a zdraví. Jestli k tomu nakonec ještě přidáte ten fotbalový zápas (pokud se něco hraje), je pouze na vás, ale s tímto vybavením nebudete muset.

Esenciální olejíčky dodají Valentýnskému večeru tu pravou atmosféru

A na závěr malé doporučení. Pokud máte doma aroma lampičku, nezapomeňte na správný esenciální olejíček pro podpoření romantické atmosféry.

  • provoňte místnost aromatickou esencí Ylang Ylang a navoďte smyslnou atmosféru
  • pro oživení a bdělou mysl sáhněte po Mint olejíčku
  • a pro uvolnění a radost ze života doporučujeme Orange aromaterapeutickou esenci.

Všechny tyto a další esenciální olejíčky najdete v našem e-shopu Klub Energy Tábor v sekci Aromaterapie.

Přejeme krásného Valentýna!

Sdílet na Facebooku

Viaflorin

Reklama